Головна сторінка – Deutsch - Drevené a drevohliníkové okná od výrobcu - Forest Lux

DREVENÉ
A DREVOHLINÍKOVÉ
OKNÁ

O nás

Volám sa Kyryl Kalmykov a som obchodným zástupcom spoločnosti Forest Lux. Naša firma sa datuje od roku 1997, kedy môj otec a jeho spoločníci začali vyrábať prvé eurookná. Od svojho založenia sa spoločnosť zameriava na veľké a neštandardné projekty, ktoré si od nás vyžadovali dizajnové a konštrukčné inovácie. Jednou z takýchto noviniek bolo použitie amerického dubu, ktorý sa odvtedy stal jedným z našich hlavných druhov dreva. O sile a estetických výhodach tohto ušľachtilého dreva sme sa presvedčili na vlastné oči.

Takáto práca samozrejme pritiahla pozornosť developerov po celom svete. Za takmer 3 desaťročia na trhu sme realizovali projekty v 16 krajinách, v mestách ako: New York, Vancouver, Berlín, Montreux a v mnohých ďalších.

Sme hrdí na to, čo sa nám už podarilo zrealizovať a radi by sme ľuďom aj naďalej dodávali teplé a krásne okná.
man

Posuvné systémy

harmonika
Harmonika
PSK
psk
HS
hs
Pozývame vás na spoluprácu
Vyplňte formulár a náš manažer vás bude čoskoro kontaktovať

  image

  Projekty

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Pellentesque ut maximus orciLorem ipsum

  Prečo s nami?

  1. Vlastná výroba
  Naša spoločnosť vyrába a predáva produkty sama, takže kvalitu produktov môžeme sledovať počas celého výrobného cyklu od začiatku až do konca.
  2. Voľný výber farby a materiálu
  Ak už máte interiérové prvky, ktoré by ste chceli skombinovať do jedného štýlu s oknami, tak materiál a farbu vyberieme úplne zadarmo tak, aby boli produkty vo vzájomnom súlade!
  3. Servis aj po uplynutí záruky
  Naša spoločnosť je na trhu už mnoho rokov a vieme, aké dôležité je, aby sa klient aj dlho po montáži mohol obrátiť na výrobcu a získať kvalifikovanú pomoc. Aj roky po uplynutí záruky zdvihneme telefón a pomôžeme Vám vyriešiť problém!
  image
  phone