Plast

AD Brügmann

Systém profilov AD Brügmann sa vyznačuje 5 komorovou technológiou, konštrukčnou hĺbkou 73 mm a maximálnou stabilitou. AD Brügmann ponúka 2 tesnenia. Profily sú odolné voči poveternostným vplyvom a znečisteniu a vyrábajú sa v bohatej škále farieb.

Fakty:
5-komorový profil
dorazové tesnenia
konštrukčná hĺbka: 73 mm
Uw už od 0,80 W(m2K)
zvuková izlácia až do 46 dB

Brügmann bluEvolution 82 MD profilovej rady so stavebnou hĺbkou 82 mm spája v sebe vynikajúcu energetickú úspornosť s inovatívnou tesniacou technológiou na najvyššej úrovni a je ideálny ako komponent pre pasívne domy. Tepelné straty sú znížené použitím špeciálne optimalizovaných tvarov rámu a krídla s tepelne lepším tesnením hrany v kombinácii s izolačným trojsklom. A to vám ušetrí peniaze!

BluEvolution 92 spája pokročilé špičkové technológie s moderným faktickým jednoduchým dizajnom pre nové generácie prvotriednych okien. Jedinečná stavebná hĺbka 92mm vytvára neprekonateľnú tepelnú izoláciu a lepšiu energetickú účinnosť. Spojením s filigrantskou pohľadovou výškou len 118mm, svetelným ziskom cez veľkú svetlosť okna a zo 100%-tnou recyklovateľnosťou plastu, je bluEvolution 92 okenný systém budúcnosti.

Fakty:

6-komorový profil
stredové a dorazové tesnenia
konštrukčná hĺbka: 92 mm
Uw už od 0,71 W(m2K)
šírka zasklenia až do 60 mm
zvuková izolácia až do 47 dB