Drevené dvere

Vstupné dvere

              

Drevené vstupné dvere Forest Lux sa vyrábajú z eurohranola rezom 78x82 mm. Vďaka konštruktívnym riešeniam dvere môžu byť rôznych veľkostí.
Aby bolo možné namontovať rôzne prítlačné prvky a špeciálne slučky, vypočítané na hmotnosť krídla 120 – 200 kg, je použitý krídlový profil 108x78 mm.
Všetky konštrukcie vstupných dverí môžu byť vybavené ochranou proti vypáčeniu, ktorá umožní ochrániť Váš dom pred nepozvanými hosťami: kovanie,
vybavené priečnikmi a zubmi, zasklenie s pancierovým sklom a ozdobné mreže, ktoré slúžia nielen ako ochrana, ale aj ako ozdoba dverí.

Farebné riešenia
Drevené okná Forest Lux sa perfektne hodia do každého interiéru, a to vďaka možnosti farbenia dreveného hranola na akúkoľvek farbu paletky RAL. Pre farbenie okenných výrobkov sa používajú nemecké laky a farby Remmers na základe vody. Šetrnosť k životnému prostrediu, kvalita a bezpečnosť všetkých náterových hmôt sú potvrdené ekologickými normami DIN EN 73-1, «Modrý anjel» a ekologickým testom – OKO TEST. Tieto nátery sú certifikované pre farbenie detských hráčok. Použitie takýchto povlakových materiálov bráni poškodeniu, hnitiu okien a tým predlžuje životnosť výrobku.